Наша гордість | Хроніка гімназії за 2012-2013 н.р.
Хроніка гімназії за 2012-2013 н.р.
Участь у міському турнірі юних економістів
Команда старшокласників у складі: Красноруцький Денис,7(11) клас Руднік Раїса, 7(11) к
Кресало Юлія,7(11) клас
Командне ІІ місце
Юр’єва О.С., вчитель географії та економіки
Участь у міському турнірі юних географів
Команда старшокласників у складі: Масловська Анастасія, 6(10) кл. Радченко Анна, 6(10) кл.
Фокіна Наталя, 6(10) кл.
Ратушний Михайло, 6(10) кл.
Пашолка Карина, 6(10) клас
ІІ місце
Юр’єва О.С., вчитель географії та економіки
Участь у міському турнірі юних математиків
Команда старшокласників у складі: Кресало Юлія, 7(11) клас Гердт Ірина, 7(11) клас
Козир Катерина,7(11)
ІІІ місце
Петрошевська Н.Ф., вчитель математики
Участь у міському конкурсі ораторського мистецтва
Лапенко Дарина, 7(11) клас Єльчищева Марина, 6(10) клас
ІІІ місце Приз симпатії жури
Байдак І.М. і Чернявська Т.Є., вчителі укр. мови та літератури.
Олімпіада з фізики
Лифар Дмитро, 3(7) клас – 1 місце Фокіна Наталя, 6(10) клас – 2 місце Шевченко Михайло, 5(9) клас – 3 місце
Командне ІІ місце
Бриткін В.М., вчитель фізики
Олімпіада з англійської мови
Єльчищева Марина, 6(10) клас
ІІІ місце
Карпусь В.О., вчитель англійської мови
Олімпіада з німецької мови
Абдурагімова Олена, 6(10) клас
І місце
Кожевіна І. В., вчитель німецької мови
Міжнародний мовно-літературний конкурс учнів та студентів та молоді ім. Т.Шевченка
Фокіна Наталя, 6(10) клас
І місце
Байдак І.М. і Чернявська Т.Є., вчителі української мови та літератури.
Олимпіада з географії
Фокіна Наталя, 6(10) клас – 1 місце Рудник Раїса,7(11) клас – 3 місце
Командне ІІ місце
Юр’єва О.С., вчитель географії та економіки
Олімпіада з математики
Іванов Богдан, 5(9) клас
ІІ місце
Петрошевська Н.Ф. Соколова З.П. Коваленко А.О., вчителі математики
Олімпіада з біології
Фокіна Наталя, 6(10) клас
ІІ місце
Жеваченко О.В., вчитель біології
Олімпіада з хімії
Макеєнко Владислав, 6(10) клас
І місце
Караван Н.А., вчитель хімії
Олімпіада з української мови та літератури
Фокіна Наталя, 6(10) клас
ІІ місце
Чернявська Т.Є., вчитель української мови та літератури
Олімпіада з інформаційних технологій
Лифар Станіслав, 7(11) клас
ІІІ місце
Ханіна З.І., вчитель інформатики
Олімпіада з інформатики
Мараєв Ігор, 4(8) клас
ІІ місце
Ханіна З.І., вчитель інформатики
Олімпіада з історії
Шаповал В’ячеслав, 4(8) клас
Іванов Богдан , 5(9) клас
Фокіна Наталя, 6(10) клас
Командне ІІІ місце
Радченко І.А., вчитель історії
Олімпиада з астрономії
Масловська Анастасія, 6(10) клас
Кресало Юлія,7(11) клас
Командне ІІІ місце
Бріткін В.М., вчитель фізики
Олімпіада з правознавства
Красноруцький Денис,7(11) клас
ІІІ місце
Радченко І.А., вчитель історії та правознавства
Всеукраїнський конкурс дослідницьких робіт МАН для учнів 6-8 класів, фінальна конференція в Києві
Багінська Анастасія, , 4(8) клас
Руденко Тетяна, 4(8) клас
ІІІ місце
Юр’єва О.С., вчитель географії та економіки
Дата публікації: 17:18 20.11.2016
Директор гімназії

Чуб Світлана Володимирівна

Інформація для випускників
Пошук