Наша гордість | Хроніка гімназії за 2014-2015 н.р.
Хроніка гімназії за 2014-2015 н.р.
№ з/п Назва заходу, конкурсу Кількість учасників Результати (ПІБ учасника, місце, яке посів учень) Науковий керівник
Вересень
1. Свято першого дзвоника 185   Жеваченко О.В.
2. Математична олімпіада в ХНУ імені В.Н.Каразіна в рамках фізико-математичного свята «Наукові старти» 5 Гевондян К.-2м. Молчанова А.-2м. Кокуріна Д.-3м. Молчанова О.Ю.
3. День гімназиста Учні 1(5)-7(11) класів   Жеваченко О.В. Класні керівники
Жовтень
4. Всеукраїнський турнір юних математиків міський етап Ляшенко М. Гнутов А. Іванов Б. Шевченко М. Командне 3місце Скатова М.Г.
5. Всеукраїнський турнір юних фізиків міський етап Іванов Б. Шевченко М. Гнутов А. Командне 3 місце Бріткін В.М.
6. Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Грінвіч» 18 Дипломи ІІ ступеня – 6 Дипломи ІІІ ступеня-1 Рубцова Е.П.
7. Міжнародна науково-практична конференція «Искал я в людях совершенство…», присвячена 200-річчю від дня народження М.Ю.Лермонтова - Матеріали конференції Вербицька Н.В.
8. Розробка першого уроку «Україна – єдина країна» розміщена на порталі «Учительський журнал он-лайн» Молчанова О.Ю. Друкована робота на порталі  
9. Обласний конкурс стінних газет «Енергозбереження» Янчук К. 2 місце Карпичева Л.А.
10. Малюнки для воїнів АТО Учні 1(5)-3(7) класів   Карпичева Л.А.
11. Участь у міських змаганнях на призи клубу «Шкіряний м’яч» 18 - Ковальова О.С.
12. Фестиваль ораторського мистецтва(міський та обласний етапи) Пашолка К. Гнутов А. Пашолка К.- І м. у міському етапі, лауреат обласного етапу Чернявська Т.Є.
13. Міський конкурс «Вода чиста – земля красива» 12 учаників Загальне 1місце Карпичева Л.А.
14. Змагання з фізичної культури на першість гімназії з настільного тенісу Лифар Д. – 1 місце Пець В. – 2 місце Маркуца Є. – 3 місце   Ковальова О.С.
Листопад
15. Участь у урочистостях до Дня української писемності і мови з нагоди нагородження лауреата обласного етапу фестивалю ораторського мистецтва Пашолка К.   Чернявська Т.Є.
16. Тиждень української мови та літератури( мовно-літературна вікторина, усний журнал, вечорниці) 180   Чернявська Т.Є. Сузова Т.А. Куденко М.Г.
17. Міжнародний конкурс учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка 2 Янчук К.- 1м. Лифар Д.- 2м. Чернявська Т.Є.
18. Другий (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики Шевченко М. Грінченко К Лифар Д. Сосюра Б. Єльчищев О. Биков А. Рачицька Ю. Шевченко М. – 2 місце Бріткін В.Н.
19. Турнір юних інформатиків Гелуненко В. Григоров О. Однойко В.   Молчанова О.Ю.
20. Другий (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики Козьменко А.-3 м. Гевондян К. Кокуріна Д. Молчанова А. Єльчищев О. Сидоренко П. Сергієнко А. Лифар Д. Рибалка А. Шевченко М. Козьменко А.-3 м. Чуб С.В. Молчанова О.Ю. Талалаєнко В.В. Скатова М.В.
21. Міжнародний природничій конкурс «Колосок» 35 Диплом І ступеня- 2 Диплом ІІ ступеня-25 Диплом ІІІ ступеня-8 Сіроклин О.І.
22. Другий (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з з історії Деміденко І. Биков А. Шепілов М. Чихаріна В. Левенець С. Шаповал В. Шевченко М. Іванов Б. Левенець С.-2м. Радченко І.А.
23. Другий (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури Козьменко А Грінченко К. Бороніна О. Шевцова А. Лифар Д. Шепілов М. Руденко Т. Кравцова А. Іванов Б. Янчук К. Іванов Б.-3м. Куденко М.Г. Чернявська Т.Є. Сузова Т.А.
24. Х Міжнародна науково-практична конференція «Викладання і наука без кордонів -2014» Чуб С.В. Друкована робота в матеріалах конференції «Шляхи створення сприятливого середовища для самовдосконалення учителя»  
25. Обласний методичний семінар за сприянням МОН України та Goethe institute німецькою мовою «Планування заняття згідно діяльнісно-орієнтованих методичних принципів» та «Інтегрування країнознавчої інформації у комунікативно та міжкультурно спрямоване заняття німецької мови» Кожевіна І.В.    
Грудень
26. Другий (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови Сидоренко П. Єісса Язан Циклаурі О. Лифар Д. Руденко Т. Рибалка А. Куксінович І. Пашолка К. Пашолка К-1м. Рубцова Е.П.
27. Другий (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії Грінченко К. Молчанова А. Деміденко І. Радіоненко А. Лифар Д. Лифар Д.-3. Сіроклин О.І.
28. Другий (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства Ригун А. Каденюк В. Левенець С. Борченко С. Куксінович І. Шевченко Е. Левенець С.-2м. Куксінович І.-3м. Радченко І.А.
29. Другий (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології Шевцова А. Єльчищев О. Шепілов М. Пожидаєва А. Воронцова А. Алтухова А.   Жеваченко О.В. Сіроклин О.І.
30. Другий (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії Ручка Б. Шевцова А. КаденюкВ. Шепілов М. Багінська А. Шаповал В. Самков В. Шевченко Е.   Райлен Я.Г.
31. Другий (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики Лифар Д. Борченко С. Однойко В.   Молчанова О.Ю.
32. Другий (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії Кресало А. Іванов Б.   Бріткін В.М.
33. Другий (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології Коваленко Д. Алтухова А.   Сіроклин О.І. Жеваченко О.В.
34. Учать у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України Шаповал В. Левенець С. Архипенко В. Кравцова А. Шевченко М. Кашуба А. Воронцова А. Рачицька Ю Коваленко Д. Руденко Т. Шевченко М.-1м. Кашуба А. -1м. Коваленко Д. -1м. Бріткін В.М. Карпичева Л.А. Сузова Т.А. Сіроклин О.І. Вербицька Н.В. Радченко І.А.
35. Обласний ярмарок педагогічних ідей та технологій за напрямками «Виховна робота», «Природничо-математичні науки» , «Суспільствознавчі науки» Чернявська Т.Є. Молчанова О.Ю. Сузова Т.А. Чернявська Т.Є. Диплом ІІІ ступеня Кожевіна І.В.
36. Міський етап конкурсу «Учитель року-2014» Сузова Т.А. Сузова Т.А. лауреат конкурсу Кожевіна І.В.
37. Обласна філософська конференція «Пізнай себе, свій рід, свій нарід» Кресало А. Калашник Т. Пашолка К. Матеріали конференції Вербицька Н.В.
38. Міський семінар на базі гімназії для вчителів філологів «Моральне виховання учнів засобами художнього слова»   Матеріали семінару Кожевіна І.В. Вербицька Н.В.
39. Міський конкурс «Новорічна іграшка» Бугайова М. Молчанова А. Бугайова М.- 1м. Молчанова А.-3. Карпичева Л.А.
40. Конкурс «Новорічна іграшка» під патронатом народного депутата України Остапчука Молчанова А. Гончаренко В. Стрельцова А.   Карпичева Л.А.
41. Новорічна іграшка для воїнів АТО 1-3 класи   Карпичева Л.А.
42. Міський етап фізкультурно-оздоровчого фестивалю «Нащадки козацької слави» 15 6 м. Ковальова О.С.
43. Екскурсія до м. Харків 5(9) клас   Ковальова О.С.
44. Новорічна вистава «Бременські музиканти» ХАТОБ 20 учнів   Радченко І.А. Райлен Я.Г. Молчанова О.Ю.
45. День батьківського самоврядування     Чуб С.В. Класні керівники
46. Новорічні свята 1(5)-7(11)класи   Жеваченко О.В. Класні керівники
Січень
47. Третій обласний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії Левенець С. Левенець С. -3м. Карпичева Л.А.
48. Національний конкурс творів епістолярного жанру «Напиши листа і розкажи світу про мир, в якому тобі хотілося б жити» Козьменко А. Козьменко А. лауреат конкурсу Чернявська Т.Є.
49. Семінар-презентація «Патріотизм як цінність і консолідуюча основа нації» при Національній академії педагогічних наук м.Київ Жеваченко О.В.    
Лютий
50. Третій обласний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства Левенець С. Левенець С.- 2м. Радченко І.А.
51. Третій обласний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики Шевченко М. Шевченко М.-3м. Бріткін В.М.
52. Третій обласний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови Пашолка К. Пашолка К.-2 м. Рубцова Е.П.
53. Обласний форум педагогічних ідей «Сучасний урок» Куденко М.Г.    
54. Всеукраїнський конкурс «Захистимо Україну від лиха» 5   Куденко М.Г.
55. Міські змагання з шахів «Біла тура» Абдурагімова А. Ляшенко Д. Забудько І. Командне 4м. Ковальова О.С.
Березень
56. Музично-літературна вітальня сумісно з дитячою музичною школою 1(5)-7(11) класи   Вербицька Н.В.
57. Міський конкурс «Бізнес-перспектива -2015» Шевченко Е. Пашолка К. Шевченко Е. Пашолка К. – лауреати конкурсу Радченко І.А.
58. Всеукраїнський конкурс творів «Стамбул-квітка на перехресті цивілізації» Кашуба А. Рачицька Ю. Калашник Т.   Сузова Т.А. Чернявська Т.Є.
59. Конкурс знавців української мови ХНУ ім. В.Н. Каразіна «Грамотій» Бороніна О. Каденюк В. Рибалка А. Іванов Б.   Чернявська Т.Є. Сузова Т.А.
60. Літературна ков’ярня(до Дня народження Т.Г.Шевченка) Учні6(10) класу   Сузова Т.А.
61. Показовий День ЦЗ для заступників директорів шкіл міста Учні1(5)-7(11) класів, співробітники гімназії   Чуб С.В.
62. Всеукраїнський конкурс «Кенгуру» 25 Відмінний результат – 7 Добрий результат - 14 Чуб С.В. Молчанова О.Ю.
63. Змагання з волейболу (міські) в межах спартакіади «Спорт протягом життя» 8 8 м. Ковальова О.С.
64. ІІ тур «Малі Олімпійські ігри «Діти Харківщини» 15 4 м. Ковальова О.С.
Квітень
65. Конкурс «Кришталева сова» з правознавства 30 учасників Диплом І ступеня – 1 Диплом ІІ ступеня -10 Диплом ІІІ ступеня-4 Радченко І.А.
66. «Соняшник» 28 учасників Диплом І ступеня – 1 Диплом ІІ ступеня -1 Диплом ІІІ ступеня-7 Чернявська Т.Є.
67. Всеукраїнський конкурс «Левеня» 2 учасника - Бріткін В.М.
68. «Гагарінські читання» при ХАІ Шаповал В. Каденюк В. Шаповал В. Каденюк В. – сертифікати учасників Карпичева Л.А.
69. Всеукраїнський конкурс з інформатики «Бобер» 29 учня Диплом І ступеня –2 Диплом ІІ ступеня -6 Молчанова О.Ю.
70. Обласний конкурс дитячої творчості «Майбутнє країни-у мріях дитини» Гевондян К. Жерновнікова К. Гранкіна Д   Куденко М.Г.
71. Обласний літературний конкурс «Розкрилля душі», присвячений дню народження Л.Костенко Шевцова А. Григорова М.   Куденко М.Г.
72. «Пасхальна писанка» Демиденко І. – 1 місце; Лифар Д. – 1 місце   Карпичева Л.А.
73. І Регіональний огляд-конкурс аматорських театральних колективів Шкільний театр «Чайка» Гнутов А. – 1м. за кращу чоловічу роль Вербицька Н.В.
74. Обласний фестиваль з комп’ютерної графіки та анімації серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області. Пашолка К., Турчинов Ю., Щур А. Пашолка К. –1 м. у номінації «Відеомонтаж» Молчанова О.Ю.
75. Обласний показовий день ЦЗ на базі гімназії 180 учнів Співпрацівники гімназії   Чуб С.В.
76. І етап дитячих спортивних ігор «Старти надій» 15 7 м. Ковальова О.С.
77. Спортивні змагання учнівської та студентської молоді «Спорт протягом життя» з легкоатлетичного чотириборства 8 7 м. Ковальова О.С.
Травень
78. Свято до Дня Перемоги 180   Жеваченко О.В.
79. Підведення підсумків конкурсів «Кращий учень гімназії», «Кращий клас гімназії»   Кращий клас – 1 (класний керівник Куденко М.Г.) Кращий учень – Козьменко А. Шевченко М. Чуб С.В.
80. Святкування Дня науки 180учень, представники ВНЗ м. Харкова, представники влади і громадськості   Чуб С.В.
81. Свято останнього дзвоника 180   Жеваченко О.В.
82. Державна підсумкова атестація випускних класів 61   Кожевіна І.В.
83. Випускний вечір Випускники7(11) класу   Жеваченко О.В.
84. День Європи при Академії управління при Президенті України м.Харків «Спілкуємось зі світом англійською мовою» Рибалка А. Руденко Т. Рачицька Т.   Радченко І.А.
85. Профлеш-конкурс на приз компанії UFC Учні 1(5)-5(9) класів 3 м. Грошова премія Ковальова О.С..класні керівники
Червень
86. Робота пришкільного табору «Олімп» 25   Молчанова О.Ю.
87. Урочисте свято видачі свідоцтв випускникам 5 класу 2014 року 25   Жеваченко О.В.
Дата публікації: 17:19 20.11.2016
Директор гімназії

Чуб Світлана Володимирівна

Інформація для випускників
Пошук