Наша гордість | Хроніка гімназії за 2015-2016 н.р.
Хроніка гімназії за 2015-2016 н.р.
№ з/п Назва заходу, конкурсу Кількість учасників Результати (ПІБ учасника, місце, яке посів учень) Науковий керівник
Вересень
1. Свято першого дзвоника 185   Жеваченко О.В.
2. Участь команди гімназії у відкритті ХІІІ фізико-математичного свята «Наукові старти», організованого Центром довузівської освіти ХНУ імені В.Н. Каразіна та Харківським фізико-математичним ліцеєм №27 12   Молчанова О.Ю.
3. День гімназиста Учні 1(5)-7(11) класів   Жеваченко О.В., класні керівники
4. Екскурсія до екопарку Фельдмана м.Харків 80 учнів   Жеваченко О.В., класні керівники
5. Участь у міській акції «Напиши листа бійцю» 24 учня 2(6) Кравцова Аліна нагороджена грамотою громадської організації ветеранів АТО Куденко М.Г., Сузова Т.А.
6. Участь у міському конкурсі малюнків «Ми не хочемо, щоб в наш дім увійшла війна» 3 учні Ломакін Михайло
(2 клас) ІІ місце
Карпичева Л.А.
7. Участь у міському конкурсі віршів на приз мера міста 1 Шапко Олена –
ІІ місце
Ковальова О.С.
Жовтень
8. Благодійний концерт, присвячений Дню українського козацтва 200   Жеваченко О.В.
9. Участь у Всеукраїнській науково-практичній інтернет- конференції «І.Карпенко-Карий та М.Старицький – корифеї українського театру» 3 Куденко М.Г., Сузова Т.А., Чернявська Т.Є. (сертифікати) Кожевіна І.В.
10. Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Грінвіч» 30 Золотих сертифікатів- 3 (Козьменко Аделіна, Грінченко Катерина, Овчаров Артем)
Срібних сертифікатів -6: (Аксененко Ірина, Жерновнікова Ксенія, Гевондян Карина, Канцедал Віолета, Коробов Андрій, Сумченко Анастасія) Бронзових сертифікатів-1 (Молчанова Анна)
Рубцова Е.П.
11. Всеукраїнський конкурс з української мови та літератури «Соняшник» 19 Диплом ІІІ ступеня -1 (Шевцова Анна, 5(9)кл),
диплом ІІ ступеня - 2 (Бороніна Ольга, Радіоненко Ангеліна 5(9) кл.)
Куденко М.Г.
12. Участь у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Поєднання інноваційних і традиційних технологій навчання української та іноземних мов як чинник забезпечення дієвості знань» 1 Рубцова Е.П. (друкована робота) Кожевіна І.В.
13. Участь у проекті «Розвиток життєвих професійних та кар’єрних навичок педагогів ВПО», який проводився громадською організацією «Рух української неформальної освіти» за підтримки Посольства Королівства Нідерландів та громадської організації «Центр Соціальна Дія» 1 Молчанова О.Ю. Чуб С.В.
14. Засідання методичної студії вчителів історії на базі гімназії за темою «Розвиток особистості шляхом реалізації науково-дослідницької діяльності» 1 Радченко І.А. Кожевіна І.В.
15. Участь у міських змаганнях на призи клубу «Шкіряний м’яч» 18 - Ковальова О.С.
16. Фестиваль ораторського мистецтва(міський етап) 1 Кресало Анастасія – ІІ місце у міському етапі Сузова Т.А.
17. Міський конкурс «Вода чиста – земля красива» 12 учасників Загальне 1 місце Карпичева Л.А.
18. Змагання з фізичної культури на першість гімназії з настільного тенісу 2 Лифар Дмитро –
І місце,
Пець Віталій – ІІ місце
Ковальова О.С.
19. Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек. «Виховуємо громадянина – патріота України». Виготовлення бук трейлера на художню літературу національно-патріотичного спрямування «З Україною в серці». 5 Гнутов Андрій, Єдімент Катерина, Кравцова Аліна, Литвинов Олександр,
Щур Антон
Павлусенко О.М.
20. Участь у обласному семінарі вчителів англійської мови «Можливості застосування методик та принципів, що використовуються у загальноосвітніх навчальних закладах Великої Британії для ефективного навчання англійської мови» 1 Рубцова Е.П. (сертифікат) Чуб С.В.
21. Участь учнів у програмі обміну майбутніх лідерів FLEX 3 Архипенко Валерія,
Кашуба Аліса, Циклаурі Олександр
Рубцова Е.П.
22. Участь у міському етапі турніру юних правознавців 3 ІІ місце Каденюк Владислав, Левенець Сергій, Шепілов Михайло Радченко І.А.
23. Участь у міському етапі турніру юних хіміків 3 ІІІ місце Гнутов Андрій,
Рачицька Юлія, Рибалка Анна
Сіроклин О.І.
24. Участь у конкурсі-огляді на кращу систему роботи з ЦЗ   І місце Чуб С.В., Жеваченко О.В.
Листопад
25. Участь у міському етапі міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Г.Шевченка 7 учасників Шевцова Анна, 5(9) клас, - ІІІ місце Куденко М.Г., Сузова Т.А., Чернявська Т.Є.
26. Відзначення Дня української писемності (святкова лінійка, Всеукраїнський диктант, виставка, усний журнал) Учні 1(5)-7(11) класів   Куденко М.Г., Сузова Т.А., Чернявська Т.Є.
27. Участь у ІІ етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з української мови та літератури 10 учнів Бороніна Ольга –
І місце,
Руденко Тетяна –ІІ місце,
Шевцова Анна – ІІІ місце
Куденко М.Г., Сузова Т.А., Чернявська Т.Є.
28. Участь у обласному конкурсі-вікторині «Зробимо життя безпечним» 1( Срєльцова Анастасія) - Куденко М.Г.
29. Участь у міському етапі Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року - 2015» 1 Куденко М.Г. –
ІІ місце
Жеваченко О.В.
30. Участь у Всеукраїнському конкурсі української мови та літератури «Патріот- 2015» 28 учасників Левенець Сергій – І місце
Руденко Тетяна – ІІ місце
Куденко М.Г., Сузова Т.А., Чернявська Т.Є.
31. Участь у Всеукраїнській експедиції «Моя Батьківщина –Україна» 6 учасників Роботи Коваль Анжеліки, Кравцової Аліни, Молчанової Анни, Трубчанінової Марини,
Чорної Катерини, Шаповала Владислава надруковані у збірнику.
Куденко М.Г., Райлен Я.Г., Сузова Т.А., Чернявська Т.Є.
32. Участь у ХІV регіональній науково-технічній конференції довузівської молоді «Молодь, наука, технології:хімія і фізика в сучасних технологіях» 1 Молчанова Анна (диплом) Молчанова О.Ю.
33. Участь у конкурсі-огляді на кращу систему роботи з патріотичного виховання   Жеваченко О.В. Чуб С.В.
34. Участь у конкурсі-есе при Харківському політехнічному університеті 2 Боровець Денис, Пожидаєва Анастасія (нагороджені подяками за участь Сіроклин О.І.
Грудень
35. Другий (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови 7 учнів Козьменко Аделіна – ІІІ місце, Литвинов Олександр – ІІІ місце Рубцова Е.П.
36. Другий (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії 8учнів Голунов Валентин – ІІІ місце Сіроклин О.І.
37. Другий (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства 7 учнів Левенець Сергій – ІІІ місце Радченко І.А.
38. Другий (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології 6 учнів Гранкіна Дар’я –
ІІ місце
Жеваченко О.В. Сіроклин О.І.
39. Другий (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії 8 учнів. Гранкіна Дар’я –
ІІІ місце
Райлен Я.Г.
40. Другий (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики 2учня - Молчанова О.Ю.
41. Другий (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології 2учня Рачицька Юлія –
ІІ місце
Сіроклин О.І.
42. Другий (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з технологій 3 учня - Карпичева Л.А.
43. Другий (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з обслуговуючої праці 5 учнів Гранкіна Дар’я -
І місце,
Молчанова Анна - ІІ місце,
Макарова Ірина -
ІІ місце
Карпичева Л.А.
44. Другий (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання 4 учні Лифар Дмитро –
ІІ місце,
Сосюра Богдан -
ІІ місце
Загоруйко В.П.
45. Другий (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури 5 учнів Бороніна Ольга –
І місце,
Руденко Тетяна – ІІ місце,
Шевцова Анна –
ІІІ місце
Куденко М.Г. Сузова Т.А.
46. Другий (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики 8 учнів Гевондян Карина – ІІІ місце Юр’єва З.В.
47. Другий (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії 8 учнів Левенець Сергій –ІІ місце,
Шаповал Владислав –
ІІІ місце
Радченко І.А.
48. Другий (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки 4 учня   Райлен Я.Г.
49. Учать у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 5 (Рачицька Юлія, Коваленко Дмитро, Руденко Тетяна, Шевцова Анна, Сизонов Ігор) Коваленко Дмитро - І місце,
Рачицька Юлія –
І місце
Бріткін В.М., Карпичева Л.А., Сузова Т.А., Сіроклин О.І., Вербицька Н.В., Радченко І.А.
50. Участь у ХІV міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру» 6 учасників Відмінних сертифікатів – 3 (Борзило Варвара, Максютенко Денис, Молчанова Анна)
Добрий сертифікат – 1 (Гевондян Карина)
Молчанова О.Ю.
51. Участь у семінарі для вчителів англійської мови «Впровадження медіа засобів на уроках англійської мови» 1 Рубцова Е.П. (сертифікат) Кожевіна І.В.
52. Обласна філософська конференція «Пізнай себе, свій рід, свій нарід» 5 Матеріали конференції, Друкований збірник
Григорова Валерія, Григорова Марина, Рачицька Юлія, Шаповал Владислав, Шевцова Анна
Вербицька Н.В.
53. Участь у обласному фестивалі комп’ютерної графіки і анімації 5 (Гармаш Анна, Коноверська Анна, Молчанова Анна, Повелиця Владлена, Сидоренко Поліна) Гармаш Анна –
ІІ місце,
Повелиця Владлена – ІІ місце
Молчанова О.Ю.
54. Новорічна іграшка для воїнів АТО 1-3 класи   Карпичева Л.А.
55. Міський етап фізкультурно-оздоровчого фестивалю Нащадки козацької слави» 15 VІ місце Ковальова О.С.
56. Новорічні стіннівки для воїнів АТО 1(5)-7(11)   Класні керівники
57. День батьківського самоврядування 185   Чуб С.В., Жеваченко О.В., класні керівники
58. Новорічні свята 1(5)-7(11)класи   Жеваченко О.В., класні керівники
Січень
59. Конкурс з англійської мови для учнів «Моя Батьківщина: місце де я живу, яке я люблю» від видавництва MMPublications м. Харків 5 (Волкова Валерія, Козьменко Аделіна, Молчанова Анна,
Сумченко Анастасія, Циклаурі Олександр)
- Рубцова Е.П.
60. Екскурсія учнів гімназії до новорічної ялинки на воді м.Харків 1(5)-3(7) класи   Класні керівники
61. Участь у обласній науковій конференції для учнів гімназій та ліцеїв «Каразінський колоквіум» 2 Матеріали конференції Лифар Дмитро, Рибалка Анна Молчанова О.Ю., Рубцова Е.П.
Лютий
62. Засідання методичної студії вчителів предмету «Захист Вітчизни» на базі гімназії за темою «Організація та проведення позакласної військово-патріотичної роботи та Дня ЦЗ в гімназії» 3 Загоруйко В.П., Радченко І.А., Сузова Т.А. Чуб С.В.
63. Участь у вебінарі за темою «Техніка проведення онлайн тестування» для вчителів англійської мови 1 Рубцова Е.П. Кожевіна І.В.
64. Третій обласний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання 1 Гранкіна Дар’я –
ІІ місце
Карпичева Л.А.
65. Участь у зимовому Міжнародному конкурсі по Web-дизайну і комп’ютерній графіці 2 Коноверська Анна, Сидоренко Поліна Молчанова О.Ю.
66. Участь у Всеукраїнському конкурсі учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Смеж «Змагаймося за нове життя», присвяченого Лесі Українці. 2 Радіоненко Ангеліна,
Шевцова Анна
Куденко М.Г.
67. Міські змагання з шахів «Біла тура» 3 (Абдурагімова Анастасія, Забудько Іван, Ляшенко Денис) Командне IV місце Ковальова О.С.
68. Святкування Масляної в гімназії. Благодійний ярмарок. 180 учнів, вчителі, батьки, гості.   Жеваченко О.В.
Березень
69. Засідання методичної студії класних керівників міста за темою»Робота з батьками. Ціннісне ставлення до сім’ї, родини та людей» 7 Класні керівники Чуб С.В.
70. Міський конкурс «Бізнес-перспектива -2016» 3 (Багінська Анастасія, Борченко Станіслав, Гнутов Андрій) Гнутов Андрій -
І місце у особистому заліку, І місце - за роботу у команді
Райлен Я.Г.
71. Екскурсія учнів 3(7)-4(8) класів до музею природи м. Харкова та театру музичної комедії 30   Молчанова О.Ю. Рубцова Е.П.
72. Участь у міській науково-практичній конференції «Відкриття» для учнів старших класів 3 Матеріали конференції Коваленко Дмитро,
Левенець Сергій, Рачицька Юлія
Жеваченко О.В., Аліфиренко Т.М., Радченко І.А.
73. Благодійний захід. Виступ театрального колективу «Чайка» на сцені районного будинку культури. (Зібрані кошти – на пам’ятник воїнам АТО) 150 учнів батьки гості   Чуб С.В., Жеваченко О.В., Вербицька Н.В., Куденко М.Г.
74. Участь у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру» для учнів 2-11 класів. 24 Відмінних сертифікатів-15 (Батуренко Дарина, Борзило Варвара,
Гевондян Карина, Грінченко Катерина, Дерев’янко Даніїл, Козьменко Аделіна,
Кокуріна Діана, Коробов Андрій, Максютенко Денис,
Молчанова Анна, Овчаров Артем, Пільгуй Володимир, Проценко Сергій, Троц Антон, Щербакова Дар’я) Добрих сертифікатів – 9 (Абдурагімова Анастасія, Борецька Вікторія, Єльчищев Олександр,
Коваль Анжеліка, Крикун Дар’я, Лифар Дмитро, Мозгова Тетяна, Рибалка Анна, Руденко Тетяна)
Молчанова О.Ю.
75. Змагання з волейболу (міські) в межах спартакіади «Спорт протягом життя» 8 VІ місце Ковальова О.С.
76. ІІ тур «Малі Олімпійські ігри «Діти Харківщини» 15 VІ місце Ковальова О.С.
Квітень
77. Участь у засіданні Всеукраїнського клубу директорів, проведеного за сприянням НАПНУ України за темою «Науково-методичні засади управління громадсько-активними школами», м.Київ 2 Чуб С.В., Жеваченко О.В. (отримано сертифікати)  
78. Участь у міській науково-практичній конференції «Відкриття» для учнів середніх класів 12 Тези робіт
Блохін Владислав, Борзило Варвара, Волкова Валерія, Воронько Єлизавета, Гевондян Карина, Дерев’янко Даніїл, Коваленко Дмитро, Козьменко Аделіна,
Коньшина Інна, Кравцова Аліна, Левенець Сергій, Молчанова Анна, Овчаров Артем, Рачицька Юлія, Руденко Тетяна, Скоков Гліб, Соложеніцин Богдан,
Чихаріна Вікторія, Шевцова Анна.
Чуб С.В. Жеваченко О.В., Аліфиренко Т.М., Вербицька Н.В., Карпичева Л.А., Куденко М.Г., Молчанова О.Ю., Радченко І.А., Райлен Я.Г., Рубцова Е.П., Сузова Т.А.
79. Участь у ІV Всеукраїнському історичному конкурсі «Непізнана історія мого краю» 1 Шаповал Владислав (диплом учасника) Радченко І.А.
80. День ЦЗ Учні1(5)-7(11) класів, співробітники гімназії   Чуб С.В., Жеваченко О.В.
81. Участь у VІ конкурсі знавців російської словесності при ХНУ ім.Каразіна 1 Гнутов Андрій –
ІІ місце
Вербицька Н.В.
82. Участь у VІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Методичні та психолого-педагогічні проблеми викладання іноземних мов на сучасному етапі: шляхи інтеграції школи та ВНЗ 1 Рубцова Е.П. (друкована робота) Чуб С.В.
83. Участь у міжнародному дистанційному освітньому конкурсі «Олімпіс-2016 – весняна сесія» 2 Максютенко Денис - диплом І ступеня Козьменко Аделіна - диплом ІІ ступеня Рубцова Е.П.
84. Участь у регіональному літературному творчому конкурсі «Біль і подвиг Чорнобиля» 7 Участь у прямому ефірі «Класного радіо»
Бугайова Марина, Гранкіна Дар’я, Кресало Анастасія, Козьменко Аделіна, Максютенко Денис, Михайлова Анна, Толмачов Олексій
Вербицька Н.В., Куденко М.Г., Сузова Т.А.
85. Спортивні змагання учнівської та студентської молоді «Спорт протягом життя» з легкоатлетичного чотириборства 8 VІ місце Ковальова О.С.
86. Участь у міській спартакіаді допризовної молоді 6 Назаров Дмитро –І місце у змаганнях зі стрільби
Федяй Олексій –ІІІ місце у змаганнях з підтягування
 
Травень
87. Свято до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом в Європі 180   Жеваченко О.В.
88. Міський творчий конкурс «Писанковий рай» 7 Ломакін Михайло – І місце, Степанець Аліна – І місце Карпичева Л.А.
89. Участь у регіональному конкурсі «ІТ – місто» 1 Карпичева Л.А.- ІІ місце Чуб С.В.
90. Гімназичні конкурси «Кращий клас гімназії», «Кращий учень гімназії».   Кращий клас – 2 клас (класний керівник Куденко М.Г.);
кращий учень – Гранкіна Дар’я, Рачицька Юлія
Чуб С.В., Жеваченко О.В., Кожевіна І.В.
91. Святкування Дня науки 180 учнів, представники ВНЗ м.Харкова, представники влади і громадськості   Чуб С.В., Кожевіна І.В., Жеваченко О.В.
92. Свято останнього дзвоника 185   Жеваченко О.В.
93. Державна підсумкова атестація випускних класів 60   Кожевіна І.В.
94. Випускний вечір Випускники 7(11) класу   Жеваченко О.В.
95. Профлеш-конкурс на приз компанії UFC Учні 1(5)-5(9) класів Грошова премія Ковальова О.С., класні керівники
96. Участь у проекті «Майбутнє Харківщини - талановиті діти» 1 Лифар Дмитро нагороджений дипломом за підписом генерального директора видавництва «Перлина» Сузова Т.А.
Червень
97. Робота мовного пришкільного табору 40   Молчанова О.Ю., Рубцова Е.П.
98. Урочисте свято видачі свідоцтв випускникам 5 класу 2016 року 25   Жеваченко О.В.
99. Конкурс міні-проектів «Вивчаємо англійську по-новому» 2 Перемога (встановлення мультимедійного обладнання в кабінеті англійської мови) Чуб С.В., Рубцова Е.П.
Дата публікації: 17:22 20.11.2016
Директор гімназії

Чуб Світлана Володимирівна

Інформація для випускників
Пошук