Поточна діяльність | Літній мовний табір
Літній мовний табір

Володіння англійською мовою та іншими іноземними мовами є важливим інструментом для зростання конкурентоспроможності нашої держави на шляху європейської інтеграції. Без знань англійської мови важко уявити життя в сучасному суспільстві. Це також запорука успішної персональної кар’єри.

Вже третій рік поспіль протягом червня на базі Куп’янської гімназії №1 працює літній мовний табір «Happy Holidays». Метою створення табору є підвищення мотивації до вивчення англійської мови, і в той же час створення умов для активного відпочинку та дозвілля дітей.

Табір “Happy Holidays”- це згуртований колектив дітей та вчителів Куп'янської гімназії № 1. В гімназії працюють фахівці п'яти мов: англійської – Рубцова Ельвіра Павлівна, німецької – Кожевіна Ірина Вікторівна, французької – Байдак Ірина Михайлівна,  російської – Вербицька Наталія Віталіївна, української – Сузова Тетяна Анатоліївна та Чернявська Тетяна Євгенівна. До роботи у таборі запрошуються випускники  гімназії попередніх років, студенти мовних факультетів ВНЗ України, учасники  програми обміну FLEX. Цього року в таборі працюють волонтери – студенти ІІІ курсу ХНПУ імені Г.С. Сковороди факультету іноземної філології (кафедра східних мов) Варванський Владислав та Стрєльніков Дмитро.

Наш літній мовний табір став осередком невимушеної атмосфери, сучасної освіти, творчого розвитку та комунікативних навичок дітей. Робота педагогів-вихователів спрямована на вдосконалення навичок володіння іноземними мовами, розвиток творчих здібностей дітей та надає можливість створювати власний продукт у вигляді проектів та творчих робіт. Протягом тематичних днів з дітьми проводяться різноманітні ігри, квести, майстер-класи, театральні вистави, діти виготовляли проекти та брали участь в спортивних та музичних заходах.

Денний мовний табір для дітей – це чудова можливість покращити знання англійської мови, опанувати корисні навички, активно та весело провести час на свіжому повітрі та в колі друзів.

ПЛАН РОБОТИ

табору з денним перебуванням "HAPPY HOLIDAYS"

(літнього мовного табору) на базі Куп’янської гімназії №1

з 29.05.2017 р. по 16.06.2017 р.

Дата
Загін
Вид діяльності
Час
Місце проведення
Вихователь
29.05.2017
1, 2
Загальний збір
8:00-8:10
Кабінети
№ 6, №7, спортивна зала,
спортивний майданчик, подвір’я гімназії
Райлен Я. Г.,
Сузова Т. А.
Зарядка на свіжому повітрі
8:10-8:30
Ковальова О. С.
 Сніданок
8:30-8:50
Райлен Я. Г.,
Сузова Т. А.
Змагання «Веселі старти»
8:50-9:40
Райлен Я. Г.,
Сузова Т. А.,
Ковальова О. С.
Майстер-клас з орігамі «Журавлик щастя»
9:40-11:45
Райлен Я. Г.,
Сузова Т. А.
Тренінг-знайомство (англійська мова)
11:45-12:30
Рубцова Е. П.,
Райлен Я. Г.,
Сузова Т. А., волонтери
Обід
12:30-13:00
Райлен Я. Г.,
Сузова Т. А.
Квест на спортивному майданчику
13:00-14:00
Ковальова О. С., Райлен Я. Г.,
Сузова Т. А., волонтери
30.05.2017
1, 2
Загальний збір
8:00-8:10
Кабінет
№ 6, № 7, спортивна зала,
спортивний майданчик, подвір’я гімназії
Радчекно І. А., Сузова Т. А.
Зарядка на свіжому повітрі
8:10-8:30
Ковальова О. С.
 Сніданок
8:30-8:50
Радчекно І. А., Сузова Т. А.
Урочисте відкриття табірної зміни.
8:50-9:40
Сузова Т. А.,
Радченко І. А., Байдак І. М.,  
Райлен Я. Г., волонтери
Літературна вітальня
«Стежками поетичних рядків»
9:40-11:45
Радчекно І. А., Сузова Т. А.волонтери
Екскурсія до Куп’янського краєзнавчого музею «Як утворився Куп’янськ» (англійською мовою)
11:45-12:30
Радчекно І. А., Сузова Т. А., волонтери
Обід
12:30-13:00
Радчекно І. А., Сузова Т. А.,
Майстер-клас по написанню китайських ієрогліфів
13:00-14:00
Радчекно І. А., Сузова Т. А., Ковальова О. С., волонтери
 
 
 
 
 
31.05.2017
 
 
 
 
 
 
 
1, 2
Загальний збір
8:00-8:10
 
 
 
 
 
Кабінет
№ 6, № 7, спортивна зала,
спортивний майданчик, подвір’я гімназії
Байдак І. М., Карпичева Л. А.
Зарядка на свіжому повітрі
8:10-8:30
Ковальова О. С.
 Сніданок
8:30-8:50
Байдак І. М., Карпичева Л. А.
Перегляд виставки  англійських художників (англійською мовою).
8:50-9:40
Байдак І. М., Карпичева Л. А.волонтери
Арт-галерея. Створення альбомів або колажів
9:40-11:45
Байдак І. М., Карпичева Л. А.волонтери
Художній салон. Випуск рекламних брошур арт-галереї
11:45-12:30
Байдак І. М., Карпичева Л. А.
Обід
12:30-13:00
Сузова Т. А., Карпичева Л. А., волонтери
Активний відпочинок
13:00-14:00
Сузова Т. А., Карпичева Л. А., волонтери
01.06.2017
1, 2
Загальний збір
8:00-8:10
Кабінет
№ 6, № 7, спортивна зала,
спортивний майданчик, подвір’я гімназії
Радчекно І. А., Байдак І. М.
Зарядка на свіжому повітрі
8:10-8:30
Ковальова О. С.
 Сніданок
8:30-8:50
Радчекно І. А., Байдак І. М.
Літературна майстерня «Фестиваль казки» (англійською мовою)
8:50-9:40
Радчекно І. А., Байдак І. М., волонтери
Екскурсія до міського парку культури та відпочинку для участі у святі з нагоди Дня захисту дітей
 
9:40-12:30
Радчекно І. А., Байдак І. М., Ковальова О. С., волонтери
Обід
12:30-13:00
Радчекно І. А., Байдак І. М.
Інсценізація. Стара казка на новий лад (англійською мовою)
13:00-14:00
Радчекно І. А., Байдак І. М., волонтери
02.06.2017
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1, 2
Загальний збір
8:00-8:10
 
 
Кабінет
№ 6, № 7, спортивна зала,
спортивний майданчик, подвір’я гімназії
Ковальова О. С., Карпичева Л. А.
Зарядка на свіжому повітрі
8:10-8:30
Ковальова О. С.
 Сніданок
8:30-8:50
Ковальова О. С., Карпичева Л. А.
Інтерактивне спілкування з випускниками Куп’янської гімназії, які навчаються за кордоном (англійською мовою)
8:50-9:40
Ковальова О. С., Карпичева Л. А., волонтери
Флеш-моб «Ми діти планети Земля»  (постановка)
9:40-11:45
Ковальова О. С., Карпичева Л. А., волонтери
Стріт-арт «Ми  - діти України»
11:45-12:30
Ковальова О. С., Карпичева Л. А., волонтери
Обід
12:30-13:00
Ковальова О. С., Карпичева Л. А.
Арт-студія «Вітальна листівка новим друзям» 
13:00-14:00
Ковальова О. С., Карпичева Л. А., волонтери
06.06.2017
1, 2
Загальний збір
8:00-8:10
Кабінет
№ 6, № 7, спортивна зала,
спортивний майданчик, подвір’я гімназії
Радченко І. А., Райлен Я. Г.
Зарядка на свіжому повітрі
8:10-8:30
Ковальова О. С.
 Сніданок
8:30-8:50
Радченко І. А., Райлен Я. Г.
Інтелектуальний марафон
«Вулицями європейських міст» (англійською мовою)
8:50-9:40
Радченко І. А., Райлен Я. Г., волонтери
Інтерактивна подорож Лондоном
9:40-11:45
Радченко І. А., Райлен Я. Г., волонтери
Написання статті в газету «Мої враження від подорожі» (англійською мовою)
11:45-12:30
Радченко І. А., Райлен Я. Г., волонтери
 Обід
12:30-13:00
Радченко І. А., Райлен Я. Г.
Пішохідна екскурсія  «Будинки – старожили міста Куп’янська»
13:00-14:00
Радченко І. А., Райлен Я. Г., волонтери
07.06.2017
1, 2
Загальний збір
8:00-8:10
Кабінет
№ 6, № 7, спортивна зала,
спортивний майданчик, подвір’я гімназії
Райлен Я. Г., Карпичева Л. А.
Зарядка на свіжому повітрі
8:10-8:30
Ковальова О. С.
 Сніданок
8:30-8:50
Райлен Я. Г., Карпичева Л. А.
Круглий стіл «Здоровий спосіб життя»
8:50-9:40
Райлен Я. Г., Карпичева Л. А.волонтери
Майстер клас з аеробіки
9:40-11:45
Сузова Т. А., Карпичева Л. А.,  Ковальова О. С., волонтери
Екскурсія до музею Медичного коледжу
11:45-12;30
Райлен Я. Г., Карпичева Л. А.,
волонтери
Обід
12:30-13:00
Райлен Я. Г., Карпичева Л. А.
Виготовлення і презентація міні-постерів «Щоб бути здоровим, я…»
13:00-14:00
Райлен Я. Г., Карпичева Л. А., волонтери
 
 
 
 
 
 
 
08.06.2017
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1, 2
Загальний збір
8:00-8:10
Кабінет
№ 6, № 7, спортивна зала,
спортивний майданчик, подвір’я гімназії
Сузова Т. А.,
Байдак І. М.
Зарядка на свіжому повітрі
8:10-8:30
Ковальова О. С.
 Сніданок
8:30-8:50
Сузова Т. А.,
Байдак І. М.
За лаштунками шкільного театру «Чайка» 
8:50-9:40
Сузова Т. А.,
Байдак І. М., Вербицька Н. В., волонтери
Урок акторської  майстерності
9:40-11:45
Сузова Т. А.,
Байдак І. М., Вербицька Н. В., волонтери
Театральний альманах «Увесь світ – театр, а люди у ньому – актори». Постановка театральних композицій. (англійською мовою)
11:45-12:30
Сузова Т. А.,
Байдак І. М., Вербицька Н. В., волонтери
Обід
12:30-13:00
Сузова Т. А.,
Байдак І. М.
Музейне заняття на базі Куп’янського краєзнавчого музею «Куп’янськ театральний»  
13:00-14:00
Сузова Т. А.,
Байдак І. М.,
волонтери
 
 
 
09.06.2017
 
 
 
 
 
1, 2
Загальний збір
8:00-8:10
 
 
 
 
 
Кабінет
№ 6, № 7, спортивна зала,
спортивний майданчик, подвір’я гімназії
Радченко І. А., Сузова Т. А.
Зарядка на свіжому повітрі
8:10-8:30
Ковальова О. С.
 Сніданок
8:30-8:50
Радченко І. А., Сузова Т. А.
 Музичний марафон «Караоке на майдані»   (англійською мовою)
8:50-9:40
Радченко І. А., Сузова Т. А., волонтери
Розважальна програма «Діти – майбутнє України»
9:40-11:45
Радченко І. А., Сузова Т. А., волонтери
Пісенний калейдоскоп. Розучування пісень англійською мовою
11:45-12:30
Радченко І. А., Сузова Т. А., волонтери
Обід
12:30-13:00
Радченко І. А., Сузова Т. А.
Активний відпочинок у молодіжному парку ім. Л. Макієвської
13:00-14:00
Радченко І. А., Сузова Т. А., волонтери
12.06.2017
1, 2
Загальний збір
8:00-8:10
Кабінет
№ 6, № 7, спортивна зала,
спортивний майданчик, подвір’я гімназії
Байдак І. М., Карпичева Л. А.
Зарядка на свіжому повітрі
8:10-8:30
Ковальова О. С.
 Сніданок
8:30-8:50
Байдак І. М., Карпичева Л. А.
Вікторина «Що я знаю про спорт?»  (англійською мовою)
8:50-9:40
Байдак І. М., Карпичева Л. А., Ковальова О. С., волонтери
Веселі старти «Мала спартакіада»
9:40-11:45
Байдак І. М., Карпичева Л. А., Ковальова О. С., волонтери
Поетична сторінка. Красномовство та скороговоріння (англійською мовою)
11:45-12:30
Байдак І. М., Карпичева Л. А., волонтери
Обід
12:30-13:00
Байдак І. М., Карпичева Л. А.
Екскурсія до Машзаводського пляжу, догляд за берізками в рамках міської акції «Посади сімейне дерево»
13:00-14:00
Байдак І. М., Карпичева Л. А., волонтери
13.06.2017
1, 2
Загальний збір
8:00-8:10
 
Кабінет
№ 6, № 7, спортивна зала,
спортивний майданчик, подвір’я гімназії
Рубцова Е. П., Райлен Я. Г.
Зарядка на свіжому повітрі
8:10-8:30
Ковальова О. С.
 Сніданок
8:30-8:50
Рубцова Е. П., Райлен Я. Г.
Складання програми заключного шоу талантів
8:50-9:40
Рубцова Е. П., Райлен Я. Г., Ковальова О. С.
Творча майстерня (англійською мовою)
9:40-11:45
Рубцова Е. П., Райлен Я. Г., волонтери
Флеш-моб  «Ми діти планети Земля» (репетиція)
11:45-12:30
Рубцова Е. П., Райлен Я. Г., Ковальова О. С., волонтери
Обід
12:30-13:00
Рубцова Е. П., Райлен Я. Г.
Гра-квест «Острів скарбів» (англійською мовою)
13:00-14:00
Рубцова Е. П., Райлен Я. Г., Ковальова О. С., волонтери
 
 
14.06.2017
 
1, 2
Загальний збір
8:00-8:10
 
 
 
Кабінет
№ 6, № 7, спортивна зала,
спортивний майданчик, подвір’я гімназії
Радченко І. А.,  
Байдак І. М.
Зарядка на свіжому повітрі
8:10-8:30
Ковальова О. С.
 Сніданок
8:30-8:50
Радченко І. А., 
Байдак І. М.
Спортивно розважальна гра «Cowboys and Indians» (англійською мовою)
8:50-9:40
Радченко І. А., 
Байдак І. М., волонтери
Круглий стіл «Збережи довкілля» (англійською мовою)
9:40-11:45
Радченко І. А., 
Байдак І. М., волонтери
Екологічна акція по впорядкування території навколо табору
11;45-12;30
Радченко І. А., 
Байдак І. М., волонтери
Обід
12:30-13:00
Радченко І. А., 
Байдак І. М.
Рольова гра «SOS – збережемо природу свого краю».
13:00-14:00
Радченко І. А., 
Байдак І. М., волонтери
15.06.2017
1, 2
Загальний збір
8:00-8:10
Кабінет
№ 6, № 7, спортивна зала,
спортивний майданчик, подвір’я гімназії
Сузова Т. А., Карпичева Л. А.
Зарядка на свіжому повітрі
8:10-8:30
Ковальова О. С.
 Сніданок
8:30-8:50
Сузова Т. А., Карпичева Л. А.
Конкурс малюнків на протипожежну тематику «Пам’ятай про безпеку»
8:50-9:40
Сузова Т. А., Карпичева Л. А., волонтери
Конкурс на кращу гумореску, смішинку «Табір посміхається» (англійською мовою)
9:40-11:45
Сузова Т. А., Карпичева Л. А., волонтери
Репетиція гала-концерту «Поділись талантом»
11:45-12:30
Сузова Т. А., Карпичева Л. А., Ковальова О. С., волонтери
Обід
12:30-13:00
Сузова Т. А., Карпичева Л. А.
Арт-терапія «Світ дитячого малюнку»
13:00-14:00
Сузова Т. А., Карпичева Л. А., волонтери
 
 
 
 
 
 
 
16.06.2017
 
 
 
 
 
 
 
1, 2
Загальний збір
8:00-8:10
 
 
 
Кабінет
№ 6, № 7, спортивна зала,
спортивний майданчик, подвір’я гімназії
 
Сузова Т. А.,
Райлен Я. Г.
Зарядка на свіжому повітрі
8:10-8:30
Ковальова О. С.
 Сніданок
8:30-8:50
Сузова Т. А.,
Райлен Я. Г.
Флеш-моб  «Ми діти планети Земля»
8:50-9:10
Рубцова Е. П.,
Сузова Т. А.,
Райлен Я. Г., Ковальова О. С., волонтери
Гала-концерт «Поділись талантом»
9:10-11:45
Рубцова Е. П.,
Сузова Т. А.,
Райлен Я. Г., волонтери
Стріт-арт «Ми діти планети Земля»
11:45-12:30
Рубцова Е. П.,
Сузова Т. А.,
Райлен Я. Г., волонтери
Обід
12:30-13:00
Сузова Т. А.,
Райлен Я. Г.
Урочисте закриття табірної зміни. Нагородження
13:00-14:00
Рубцова Е. П.,
Сузова Т. А.,
Райлен Я. Г., волонтери

 Щоденник літнього мовного табору

29 травня 2017 року

30 травня 2017 року

31 травня 2017 року

01 червня 2017 року

02 червня 2017 року

06 червня 2017 року

07 червня 2017 року

08 червня 2017 року

09 червня 2017 року

12 червня 2017 року

13 червня 2017 року

14 червня 2017 року

15 червня 2017 року

16 червня 2017 року

Приєднані документи:

Статут табору 2017
Дата публікації: 20:32 29.05.2017
Директор гімназії

Чуб Світлана Володимирівна

Інформація для випускників
Пошук