16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА
16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА

Поділитися новиною:

16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА

Акція триває

         З 25 листопада 2017 року  гімназія приєдналась до проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. 

Мета даної акції :

- привернення уваги громадськості до актуальних для  нашого суспільства проблем подолання насильства  в будь-яких його проявах;

 - проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності учасників навчально-виховного процесу з питань попередження насильства в сім'ї, жорсткого поводження з дітьми, формування нетерпимого ставлення до насильства, перш за все, в  учнівському середовищі.

Дати початку та завершення цієї кампанії  вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

       Шістнадцятиденний період кампанії охоплює наступні важливі дати:

25 листопада - Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок.

1 грудня - Всесвітній  день боротьби зі СНІДом.

2 грудня - Міжнародний день боротьби з рабством.

3 грудня - Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями

5 грудня - Міжнародний день волонтера.

9 грудня - Міжнародний день боротьби з корупцією.

10 грудня - Міжнародний день прав людини.

         Згідно плану в гімназії  проводяться бесіди, класні години «Обережно: Інтернет», «Профілактика булінгу, мобінгу та інших кібер – аналогів цих явищ», «На захисті дитини від насильства стоїть закон», тренінги «Я і мої права т а обов'язки».

        З метою попередження найбільш розповсюджених злочинів на території Харківської області відбулись зустрічі учнів старших класів  з працівниками поліції.

         01 грудня в гімназії відбулась виставка дитячих малюнків та плакатів «СНІД – сучасна проблема людства», а класні керівники провели години-спілкування «Скажемо СНІДу: «НІ»!»

         З 04 грудня гімназисти долучилися до Марафону написання листів на захист прав "Пліч-о-пліч з відважними", який ініціює AMNESTY INTERNATIONAL. Координатором акції є вчитель історії та правознавства  Радченко І. А.  

Альбом: 16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА Альбом: 16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА Альбом: 16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА Альбом: 16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА Альбом: 16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА
Web-адреса: gymnasium1.kupyansk.info/news/id/4516 | Переглядів: 84Дата публікації: 11:09 07.12.2017
Директор гімназії

Чуб Світлана Володимирівна

Інформація для випускників
Електронне звернення
Рік німецької мови
Пошук