Перші кроки до науки
Перші кроки до науки

Поділитися новиною:

Перші кроки до науки

Участь у ІІІ міській науковій конференції школярів “Відкриття”

06 лютого 2018 року у  Куп’янському регіональному центрі професійної освіти розпочала роботу ІІІ міська наукова конференція учнів закладів загальної середньої освіти “Відкриття”.  Учні Куп’янської гімназії № 1  Сидорено Поліна, 7(11) учениця класу, Молчанова Анна, учениця6(10) класу, Гевондян Карина, учениця 5(9) класу,  Радіоненко Ангеліна, учениця 7(11) класу, Козьменко Аделіна, учениця 6(10) класу, взяли участь у роботі конференції.

Сидоренко Поліна, виступила за темою «Особливості розвитку аматорського театру міста Куп’янська» (науковий керівник учитель зарубіжної літератури  Вербицька Н. В.); Молчанова Анна, виступила за темою «Сторінками історії Куп’янського міського парку культури та відпочинку»» (науковий керівник учитель історії та правознавства Радченко І. А.); Гевондян Карина, виступила за темою «Дослідження кислотності атмосферних опадів у м. Куп'янську та їх впливу на міське середовище» (науковий керівник учитель хімії Пустоварова Ю. Ю.); Радіоненко Аделіна, виступила за темою "Причини вживання інтернет-сленгу, відмінності та способи адаптації англомовних запозичень в Україні"(науковий керівник учитель української мови та літератури Байдак І.М.); Козьменко Аделіна, виступила за темою "Розвиток геометричних форм в архітектурі (європейській)" (науковий керівник учитель математики Азізова О.В.)

Вітаємо дівчат та їх наукових керівників із вдалим виступом.

Альбом: Перші кроки до науки Альбом: Перші кроки до науки Альбом: Перші кроки до науки Альбом: Перші кроки до науки Альбом: Перші кроки до науки Альбом: Перші кроки до науки Альбом: Перші кроки до науки Альбом: Перші кроки до науки Альбом: Перші кроки до науки Альбом: Перші кроки до науки Альбом: Перші кроки до науки Альбом: Перші кроки до науки Альбом: Перші кроки до науки Альбом: Перші кроки до науки Альбом: Перші кроки до науки Альбом: Перші кроки до науки
Web-адреса: gymnasium1.kupyansk.info/news/id/5130 | Переглядів: 140Дата публікації: 16:29 07.02.2018
Директор гімназії

Чуб Світлана Володимирівна

Інформація для випускників
Електронне звернення
Рік німецької мови
Пошук