Тиждень природничих наук в гімназії
Тиждень природничих наук в гімназії

Поділитися новиною:

Тиждень природничих наук в гімназії

Природу перемагають тільки підкоряючись її законам. Ф. Бекон

     Відповідно до річного плану роботи гімназії, з метою формування біологічної грамотності, дбайливого ставлення та охорони навколишнього середовища, привернення уваги до проблеми екологічного мислення, поглиблення знань з природознавчих наук з 19.03.2018 р. по 23.03.2018 р. в Куп'янській гімназії №1 пройшов тиждень природничих наук.

           Протягом тижня гімназисти  приймали участь в пізнавальних уроках-конкурсах, вікторинах та брейн-рингах, готували стіннівки та захищали міні-проекти.

​        Проведені заходи активізували пізнавальний інтерес учнів до вивчення географії, біології, хімії, фізики, екології, економіки; сприяли прояву ініціативи й самостійності; розкриттю індивідуальних здібностей дітей та їх талантів.  

     Тиждень природничих наук закінчився, але продовжуватиметься праця вчителів, які пробуджують творчість і пізнання, підтримують інтерес та бажання вчитися.

 

                                                                                                                                                                      Вчитель географії  Райлен Я.Г.  

Альбом: Тиждень природничих наук в гімназії Альбом: Тиждень природничих наук в гімназії Альбом: Тиждень природничих наук в гімназії Альбом: Тиждень природничих наук в гімназії Альбом: Тиждень природничих наук в гімназії Альбом: Тиждень природничих наук в гімназії Альбом: Тиждень природничих наук в гімназії
Web-адреса: gymnasium1.kupyansk.info/news/id/5679 | Переглядів: 26Дата публікації: 15:56 23.03.2018
Директор гімназії

Чуб Світлана Володимирівна

Інформація для випускників
Електронне звернення
Рік німецької мови
Пошук