Артек зібрав проактивних тинейджерів на дводенний інтенсив
Артек зібрав проактивних тинейджерів  на дводенний інтенсив

Поділитися новиною:

Артек зібрав проактивних тинейджерів на дводенний інтенсив

Участь у Всеукраїнському молодіжному форумі «Саміт проактивних «Б.У.М.» – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй»

     З 02 по 04 травня 2018 року на Київщині в Пущі-Водиці, на базі міжнародного дитячого центру "Артек"відбувся Всеукраїнський молодіжний форум «Саміт проактивних «Б.У.М.» – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй», організатором якого є Міністерство молоді та спорту та Українська Академія Лідерства у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Київською обласною державною адміністрацією та за підтримки програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

    Учасниками форуму стали близько 800 молодих людей віком від 15 до 18 років зі всіх куточків України. Куп’янщину представляли учениці Куп’янської гімназії № 1 Молчанова Анна та Жерновнікова Ксенія.

    Програмою заходу було передбачено три блоки: «Бажай. Удосконалюй. Мотивуй», під час яких підлітки прослухали лекції на різноманітні тематики: мотивація й постановка цілей, особистісний розвиток, самопрезентація, співпраця з  органами місцевої влади та  громадою, фандрейзингу, психологія стосунків, культура мислення тощо. Відвідали воркшопита активітети від провідних експертів України у сфері освіти, бізнесу, маркетингу, громадської діяльності, а саме: Павла Шеремета, Яреми Олександра, Володимира Чупріна, Гіо Арабулі, Анастасії Попсун, Олени Макеєвої, Дар’ї Мустафіни, Олександра Санченка, Євгена Осмака, Олени Шершун, Ірини Тулякової, Саші Романцової, Ростислава Павленка, Яреми Дух, Олександра Савченка, які допомогли учасникам усвідомити свою роль у суспільстві й показали можливості розвитку власної громади.

        Дівчата поглибили розуміння соціальної активності, знання технік проектного менеджменту й особливостей функціонування неприбуткових організацій,налагодили зв’язки з активними людьми зі всієї України, які бажають розвивати себе та суспільство, здобули знання, навички та інструменти, які стануть в нагоді для створення власних соціальних проектів як на локальному, так і на національному рівнях."Б.У.М." надав їм усі необхідні інструменти для подальшого життя соціально активних особистостей!

Альбом: Артек зібрав проактивних тинейджерів  на дводенний інтенсив Альбом: Артек зібрав проактивних тинейджерів  на дводенний інтенсив Альбом: Артек зібрав проактивних тинейджерів  на дводенний інтенсив Альбом: Артек зібрав проактивних тинейджерів  на дводенний інтенсив Альбом: Артек зібрав проактивних тинейджерів  на дводенний інтенсив
Web-адреса: gymnasium1.kupyansk.info/news/id/6087 | Переглядів: 49Дата публікації: 16:12 07.05.2018
Директор гімназії

Чуб Світлана Володимирівна

Інформація для випускників
Електронне звернення
Рік німецької мови
Пошук