Співпраця гімназії та Харківського державного університету харчування та торгівлі
Співпраця гімназії та  Харківського державного університету харчування та торгівлі

Поділитися новиною:

Співпраця гімназії та Харківського державного університету харчування та торгівлі

Обираємо майбутню професію

У межах співпраці Куп'янської гімназії № 1 та Харківського державного університету харчування та торгівлі відбулася зустріч старшоклаників з доцентом кафедри товарознавства Соколовою О. О. та студенткою ІІ курсу факультету управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю Баганською Анастасією, випускницею гімназії 2016 року.

Представники вищого навчального закладу ознайомили гімназистів з умовами вступу до університету  та запросили їх до участі у заходах з нагоди Дня науки на базі ХДУХТ.

Альбом: Співпраця гімназії та  Харківського державного університету харчування та торгівлі Альбом: Співпраця гімназії та  Харківського державного університету харчування та торгівлі Альбом: Співпраця гімназії та  Харківського державного університету харчування та торгівлі Альбом: Співпраця гімназії та  Харківського державного університету харчування та торгівлі Альбом: Співпраця гімназії та  Харківського державного університету харчування та торгівлі Альбом: Співпраця гімназії та  Харківського державного університету харчування та торгівлі Альбом: Співпраця гімназії та  Харківського державного університету харчування та торгівлі
Web-адреса: gymnasium1.kupyansk.info/news/id/6101 | Переглядів: 64Дата публікації: 13:52 08.05.2018
Директор гімназії

Чуб Світлана Володимирівна

Інформація для випускників
Електронне звернення
Рік німецької мови
Пошук