День Перемоги – це «свято зі сльозами на очах»
День Перемоги – це «свято зі сльозами на очах»

Поділитися новиною:

День Перемоги – це «свято зі сльозами на очах»

Участь у заходах до Дня Перемоги над нацизмом

           День Перемоги є днем торжества безсмертного подвигу народу - переможця над фашизмом, всенародної пам'яті про його боротьбу за свободу і незалежність Батьківщини.

           9 травня учні , вчителі та батьки Куп’янської гімназії №1 приєдналися до загальноміських заходів з нагоди відзначення в місті Куп’янську Дня пам’яті і примирення та 73-ї річниці Перемоги над фашизмом у Другій світовій війні. Взяли участь у покладанні квітів до меморіалу військової слави та в  урочистій ході миру та акції пам'яті «Палають маки навесні».

            День пам’яті і примирення, День Перемоги – це «свято зі сльозами на очах»,  дні  пам’яті, скорботи і безкінечної вдячності нашим ветеранам. Ми завжди пам'ятатимемо ціну, яку заплатили наші прадіди і діди за надану можливість наступним поколінням жити, народжувати і виховувати дітей.

          День Перемоги – це ще і свято єднання поколінь. Переповнює гордість як за наших ветеранів Другої світової, так і за нинішніх  мужніх захисників східних кордонів України!

Дякуємо Вам за відвагу та патріотизм!

Альбом: День Перемоги – це «свято зі сльозами на очах» Альбом: День Перемоги – це «свято зі сльозами на очах» Альбом: День Перемоги – це «свято зі сльозами на очах» Альбом: День Перемоги – це «свято зі сльозами на очах»
Web-адреса: gymnasium1.kupyansk.info/news/id/6114 | Переглядів: 76Дата публікації: 09:42 10.05.2018
Директор гімназії

Чуб Світлана Володимирівна

Інформація для випускників
Електронне звернення
Рік німецької мови
Пошук