Наука не являється і ніколи не буде являтися закінченою книгою
Наука не являється і ніколи не буде являтися закінченою книгою

Поділитися новиною:

Наука не являється і ніколи не буде являтися закінченою книгою

День науки в гімназії

     18 травня 2018 в Куп’янській гімназії №1 відбулися заходи щодо відзначення Дня науки, метою яких є заохочення учнів до наукової діяльності, підвищення престижу знань, інтелектуальної праці, популяризації наукових досліджень гімназистів.

     День виявився надзвичайно насиченим та цікавими: для учнів усіх класів проведено науковий журнал «Наука та людина,» організовано виставку наукової літератури та публікацій «Науковці Харківщини».

    У межах заходів відбулася зустріч випускників гімназії із Заніком Володимиром Васильовичем, секретарем міської ради та виконуючим обов’язки міського голови. Учні поспілкувалися з очільником міста за темою «Людина та наука». Під час спілкування, крім питань розвитку науки в Україні було розглянуто питання удосконалення організації умов дозвілля молоді. Наприкінці зустрічі Занік В.В. побажав дітям успіхів у складанні ЗНО, виборі майбутньої професії, здійснення їх мрій та вручив заслужені нагороди за неодноразову і результативну участь у інтелектуальних конкурсах Шевцовій А., Григоровій В., Бороніній О., Радіоненко А., Демиденко І., Назарову Д. та Коноверській А.

     Учні  1(5)-3(7) класів, під керівництвом вчителя історії Радченко І.А., випробували свої знання у інтелектуальній  грі «Брейн-ринг». Переможцями стали команди учнів 1(5) класу «Кмітливі» та 2(6) класу «Юні дослідники». ІІ місце посіла команда учнів 2 (6) класу «Юні біологи», ІІІ місце – команда учнів 3(7) класу «Юніори».

     Першими власними науковими дослідженнями з гімназистами поділилися учениці 3(7) класу - Борзило В. за темою «Слух та зір котячих» та Щербакова Д. - «Поведінка тварин під час розмноження»; Михайлова А., учениця 4(8) класу, за темою «Використання матеріалів переробки корисних копален в повсякденному житті»; учні 5(9) класу Гевондян К. та Коробов А., за темою «Виявлення рівня антропогенного впливу в екосистемах моєї місцевості, Клюшник О. - «Енергія у фізичному вакуумі» та Жерновнікова К. - «Проектний менеджмент»; Максютенко Д., учень 6(10) класу за темою «Особливості вибору фруктових дерев для гімназичної ділянки».

     На запрошення керівництва Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна та Харківського державного університету харчування та торгівлі 46 гімназистів старших класів відвідали вищевказані ВНЗ. Для них було організовано екскурсії, лекції, практикуми та проведено вікторини.

     Група гімназистів 4(8) – 6(10) класів відвідала Куп’янський краєзнавчий музей, де учні взяли участь у майстер-класі з ткацтва.

     В цей день кожен гімназист ще раз переконався у важливості здобуття знань та значення науки у житті людини.

Альбом: Наука не являється і ніколи не буде являтися закінченою книгою Альбом: Наука не являється і ніколи не буде являтися закінченою книгою Альбом: Наука не являється і ніколи не буде являтися закінченою книгою Альбом: Наука не являється і ніколи не буде являтися закінченою книгою Альбом: Наука не являється і ніколи не буде являтися закінченою книгою Альбом: Наука не являється і ніколи не буде являтися закінченою книгою Альбом: Наука не являється і ніколи не буде являтися закінченою книгою Альбом: Наука не являється і ніколи не буде являтися закінченою книгою
Web-адреса: gymnasium1.kupyansk.info/news/id/6207 | Переглядів: 77Дата публікації: 17:46 18.05.2018
Директор гімназії

Чуб Світлана Володимирівна

Інформація для випускників
Електронне звернення
Рік німецької мови
Пошук