Навчально-пізнавальна екскурсія
Навчально-пізнавальна екскурсія

Поділитися новиною:

Навчально-пізнавальна екскурсія

Співпраця з ВНЗ

18 травня 2018 року в межах співпраці Куп’янської гімназії № 1 з ВНЗ учні 4(8) – 6 (10) класів здійснили екскурсію до Харківського державного університету харчування та торгівлі та Харківського національного університету ім. В. Н Каразіна.

Під час зустрічі у ХДУХТ гімназисти ознайомились із  правилами прийому та специфікою навчання у закладі, оглянули  навчальні аудиторії та  лабораторії, дізналися про методи експрес аналізу  якості харчових продуктів та отримали корисні знання з прав споживачів.

Знайомство з ХНУ ім. В. Н. Каразіна для учнів розпочалося з навчальному центрі «ЛандауЦентр» Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, де вони пограли в  овальний та вертикальний більярди, оглянули гойдалку-важіль, дивовижні двері, похилі площини з моторними іграшками, вражаючі маятники,  вірішили мозколомні задачки, отримали розмаїття цікавої інформації на стендах та роздруківках… І це ще не все. Сліди тварин, «звукові» труби, кольорові дроби, перевірили на «слухняність» руки. 

Цікавими та пізнавальними для гімназистів  були експозиції Музею історії університету та Музею археології  і етнографії Слобідської України.  А наостанок, відвідали центр «Window on America in Kharkiv», який розташовано в бібліотеці Головного корпусу. Гімназисти дізналися, що центр був створений з метою представлення актуальної інформації про США і поповнення фондів бібліотеки англомовними виданнями. Там можна отримати інформацію про США: історію, уряд, культуру, суспільство і цінності, а також вільний доступ до ресурсів Інтернету. Зона Wi-Fi, найновіші комп’ютери і IPad, електронні книги Kindle представлені для  зручності користувачів, які бажають покращити свої навички володіння розмовною англійською мовою. Крім того працівники центру ознайомили гімназистів з видами плагіату, надали корисні посилання для ознайомлення з правилами оформлення посилань на Інтернет-джерела у своїх роботах та провели презентацію «Сучасні гаджети  і їх використання».

Альбом: Корисна екскурсія Альбом: Корисна екскурсія Альбом: Корисна екскурсія Альбом: Корисна екскурсія Альбом: Корисна екскурсія Альбом: Корисна екскурсія Альбом: Корисна екскурсія Альбом: Корисна екскурсія Альбом: Корисна екскурсія Альбом: Корисна екскурсія Альбом: Корисна екскурсія Альбом: Корисна екскурсія Альбом: Корисна екскурсія Альбом: Корисна екскурсія Альбом: Корисна екскурсія Альбом: Корисна екскурсія Альбом: Корисна екскурсія Альбом: Корисна екскурсія Альбом: Корисна екскурсія Альбом: Корисна екскурсія Альбом: Корисна екскурсія Альбом: Корисна екскурсія Альбом: Корисна екскурсія Альбом: Корисна екскурсія Альбом: Корисна екскурсія Альбом: Корисна екскурсія
Web-адреса: gymnasium1.kupyansk.info/news/id/6213 | Переглядів: 65Дата публікації: 20:59 18.05.2018
Директор гімназії

Чуб Світлана Володимирівна

Інформація для випускників
Електронне звернення
Рік німецької мови
Пошук