Літній мовний табір "Happy Holidays"
Літній мовний табір \"Happy Holidays\"

Поділитися новиною:

Літній мовний табір "Happy Holidays"

Початок роботи літнього мовного табору "Happy Holidays"

     29 травня 2018 року у гімназії розпочав свою роботу літній мовний  табір "Happy Holidays", в якому кожна дитина має можливість цікаво, весело та корисно провести час, позбавитися нудьги та відкрити в собі нові таланти.

       У таборі працюють два загони “Sunny day” і “Rainbow”, в яких відпочивають 40 гімназистів. Робота у закладі, як і минулого року, спрямована не лише на оздоровлення гімназистів, а й на розвиток та стимулювання зацікавленості дітей до вивчення іноземних мов, зокрема англійської мови, а також  розширення можливості мовної учнівської практики, тренування практичного застосовування знань в типових ситуаціях мовлення. Цього року в таборі працюють волонтери - студенти ІІІ курсу ХНПУ імені Г.С.Сковороди факультету іноземної філології.

       Перший день для вихованців табору видався насиченим: урочисте відкриття табірної зміни з піснями і танцями, а також отримали конверти із цікавими  завданнями на тиждень.  У другій половині дня волонтери провели перші заняття з англійської та китайської мов та спортивними іграми на свіжому повітрі.

Альбом: Літній мовний табір "Happy Holidays" Альбом: Літній мовний табір "Happy Holidays" Альбом: Літній мовний табір "Happy Holidays" Альбом: Літній мовний табір "Happy Holidays"
Web-адреса: gymnasium1.kupyansk.info/news/id/6287 | Переглядів: 80Дата публікації: 18:03 29.05.2018
Директор гімназії

Чуб Світлана Володимирівна

Інформація для випускників
Електронне звернення
Рік німецької мови
Пошук