“На своїй землі – ми щасливі діти!”
“На своїй землі – ми щасливі діти!”

Поділитися новиною:

“На своїй землі – ми щасливі діти!”

IV день роботи табору

        Щорічно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children»  -  чудове свято радості та надії.

     Не залишились остронь і вихованці літнього мовного табору «HAPPY HOLIDAYS», які приєднались до святкових заходів. Діти разом зі свіїми вожатими та вихователями відвідали міський парк, в якому вони грали в різноманітні ігри,  співали, відгадували  загадки тощо.

  Весь час на майданчику тривала атмосфера свята та радості. Діти поверталися додому задоволені та в доброму гуморі.

 

Альбом: “На своїй землі – ми щасливі діти!” Альбом: “На своїй землі – ми щасливі діти!” Альбом: “На своїй землі – ми щасливі діти!” Альбом: “На своїй землі – ми щасливі діти!” Альбом: “На своїй землі – ми щасливі діти!” Альбом: “На своїй землі – ми щасливі діти!” Альбом: “На своїй землі – ми щасливі діти!” Альбом: “На своїй землі – ми щасливі діти!” Альбом: “На своїй землі – ми щасливі діти!” Альбом: “На своїй землі – ми щасливі діти!” Альбом: “На своїй землі – ми щасливі діти!” Альбом: “На своїй землі – ми щасливі діти!” Альбом: “На своїй землі – ми щасливі діти!” Альбом: “На своїй землі – ми щасливі діти!” Альбом: “На своїй землі – ми щасливі діти!” Альбом: “На своїй землі – ми щасливі діти!” Альбом: “На своїй землі – ми щасливі діти!” Альбом: “На своїй землі – ми щасливі діти!”
Web-адреса: gymnasium1.kupyansk.info/news/id/6331 | Переглядів: 64Дата публікації: 15:34 01.06.2018
Директор гімназії

Чуб Світлана Володимирівна

Інформація для випускників
Електронне звернення
Рік німецької мови
Пошук